fbpx

Інвестиційний форум міста Києва-2021: збір заявок розпочато

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в linkedin
Поделиться в twitter
Поделиться в email

Під час Інвестиційного форуму міста Києва-2021 відбудеться презентація найкращих столичних бізнес-проєктів та інновацій. До участі запрошуються компанії в сфері охорони здоров’я, харчової промисловості, виробництва товарів широкого вжитку, логістики, високих технологій, держуправління, туризму, індустрії розваг, хімічної та легкої промисловості. 

Як повідомили організатори заходу, одним із ключових завдань форуму є демонстрація інвесторам наявного потенціалу Київської агломерації. Це відкриє нові можливості та дасть поштовх для розвитку економічної, соціальної та культурної інфраструктури регіону.

Для того щоб запропонувати проєкт, потрібно заповнити форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1BesEKha7O0N0aoriSmcPiaVofO8kwkVa_ewPf3h_HqQ/edit . Після розгляду заявок найкращі бізнес-проєкти та інновації будуть представлені у виставковій зоні форуму. Під час Інвестиційного форуму міста Києва до них буде прикута увага провідних економічних експертів та інвесторів із усього світу. 

З поданих заявок відбиратимуться проєкти, що матимуть позитивний вплив на суспільство, довкілля або економічний розвиток регіону. Перевага надаватиметься компаніям із високою репутацією в експертному середовищі.

«Інвестиційний форум міста Києва є найбільш довгоочікуваною та визначною подією в економічному житті міста. Участь у ньому дає змогу представити свою компанію і її проєкти на міжнародному рівні та знайти інвесторів для довготривалого співробітництва. Запрошуємо до співпраці всіх, хто зацікавлений у просуванні проєктів та інновацій, які можуть покращити життя столиці», ― наголошують організатори форуму.

Захід відбудеться 10 вересня 2021 року. Його відвідають світові експерти, інвестори, лідери думок, а також представники органів влади, бізнесу та IT-спільноти. Вони обговорять проблеми, які загострилися під час пандемії COVID-19, і намітять шляхи креативної трансформації Великого Києва.

Інвестиційний форум міста Києва є унікальним міжнародним заходом, що має на меті продемонструвати інвестиційний потенціал міста, активізувати діалог між представниками КМДА та бізнесу і намітити шляхи розвитку столичного регіону на найближчі роки. 

Підписуйтесь на наші новини

Отримуйте актуальну інформацію першим

Більше новин

Інвестиційний форум міста Києва-2021: настав час креативної трансформації Великого Києва

У столиці відбувся Інвестиційний форум міста Києва. Під час події міжнародні та українські інвестори, представники органів місцевого самоврядування, муніципалітетів європейських та азіатських міст, експерти зі